Paintball Ruda Kościelna, impreza zamknięta – 6 grudnia

Tym razem impreza zamknięta – cały sprzęt został zarezerwowany i nie ma już wolnych miejsc. Liczba zapisanych osób – 50 – nasz obecny rekord 🙂 Widzimy się na naszym polu paintballowym Hotel California w Rudzie Kościelnej o godzinie 10:00 rano. Pogoda na razie sprzyja, nie zapowiada się na śnieg, więc obowiązują mundury zielone 🙂

Poniżej zdjęcia autorstwa jednego z uczestników.

DSC05291

DSC05301

Komentarze (19)

dodaj komentarz »
  1. 0dziadek napisał(a) 6 grudnia 2008 o 16:06

    dzięki wszystkim za grę było bardzo fajnie.

  2. Piotr napisał(a) 6 grudnia 2008 o 18:21

    Dziękuję wszystkim za grę, byliście bardzo miłą, wesołą i zdyscyplinowaną grupą. Obsługa takich grup jak Wasza, to sama przyjemność.

  3. Badyl886 napisał(a) 6 grudnia 2008 o 18:29

    Dzięki Wszystkim było wdeche.. p.s. mógłbym prosic jakiegos linka do galerii ze zdjęćmi z tej imprezy?? Dzięki Pozdrawiam

  4. Heniek napisał(a) 6 grudnia 2008 o 19:42

    Zdjecia pojawia sie w ciagu najblizszych 2-3 dni. Dzieki wszystkim za przybycie, mam nadzieje ze podobalo wam sie odrobine pirotechniki 😉

  5. evel napisał(a) 7 grudnia 2008 o 09:42

    Bardzo dziekujemy za odjechane Mikołajki 2008 🙂 swietna organizacja, super miejsce – mam nadzieję, że do zobaczenia wkrótce 🙂 pozdrawiam

  6. Heniek napisał(a) 7 grudnia 2008 o 17:19

    http://rapidshare.com/files/1711411500/HotelCalifornia.rar
    Zdjecia z naszego aparatu…
    Moglibyscie zamiescic linki do zdjec z waszych cyfrowek 🙂
    Pzdrwm.

  7. Kasia napisał(a) 7 grudnia 2008 o 20:39

    http://picasaweb.google.pl/kasiulek666/PaintballASB?authkey=zbTBiUd695I0#

    Link do zdjęć z mojego aparatu

    To teraz czekamy na powtórkę:)

  8. Kasia napisał(a) 8 grudnia 2008 o 16:48

    Niezaprzeczalnym plusem tej gry była ilość graczy. Zachęcamy zatem do gier w większym gronie:)

  9. xxx napisał(a) 8 grudnia 2008 o 20:04

    Byłem, widizałem i pograłem, fajna zabawa pozdrawiam uczestników ASB i nie tylko :D:D:D

  10. Kasia napisał(a) 11 grudnia 2008 o 10:19

    Kiedy będą kolejne fotki??

  11. Piotr napisał(a) 11 grudnia 2008 o 10:25

    Fotki, które robiliśmy naszym aparatem są na rapidshare. Natomiast nie zgłosił się jeszcze uczestnik gry, którego aparatem zrobiłem całą masę zdjęć.

    Pani Kasiu kolega ten jest na Pani zdjęciu nr 42 z tyłu w środku zdjęcia.

  12. Konrad napisał(a) 12 grudnia 2008 o 19:59

    mistrzowskie Mikolajki w doborowym towarzystwie… :))

  13. Kasia napisał(a) 13 grudnia 2008 o 10:10

    Kolega z aparatem został zlokalizowany:)

    Teraz czekamy na link ze zdjęciami:)

  14. evel napisał(a) 13 grudnia 2008 o 16:41

    Kasia – jesteś jak zwykle niezastąpiona 🙂 czekamy zatem na linka

  15. KAMIL napisał(a) 16 grudnia 2008 o 16:35

    Wiele osób czekało z niecierpliwością na te fotki, więc o to i one http://picasaweb.google.pl/kamiljedruszczak/Paintball612080#

  16. Kasia napisał(a) 16 grudnia 2008 o 19:56

    zaginiony właściciel się znalazł:)

  17. xxx napisał(a) 16 grudnia 2008 o 22:30

    czekali ale sie zawiedli pozdro dla Explozji :D:D:D

  18. KAMIL napisał(a) 17 grudnia 2008 o 11:43

    No to teraz Panie XXX, zasmuciłeś mnie tym ze sie zawiedli… Pozdro 🙂

  19. Kasia napisał(a) 18 grudnia 2008 o 22:27

    niech zgadnę:) chodzi o zdjęcia z autobusu:)