Rozgrywki paintballowe prowadzimy od 2007, głównie w Ostrowcu Świętokrzyskim. Mamy pole zlokalizowane w okolicy Świrny, zaledwie 6km od ostrowieckiego rynku. Na rok 2018 posiadamy 30 kompletów markerów marki Tippmann 98, około 60-70 masek X-ray i Valken, łącznie 100 kombinezonów moro (rozmiary od S do XXXL).

Nasze miejsce jest odsunięte od „cywilizacji”, w ciszy i spokoju. Drewno na ognisko zawsze jest pod ręką. W razie potrzeby na łące zmieścimy około 20 aut. Przy gorszej pogodzie można schować się pod zadaszenie, które przygotowaliśmy.

Wstępny opis rozgrywek paintballowych:
Przyjazd na wyznaczoną godzinę. Podpisanie oświadczenie i listy porządkowej. Przebranie w kombinezony, podział grupy na dwie drużyny. Odprawa z zasad rozgrywek i obsługi sprzętu paintballowego. Przestrzelanie przy osobie prowadzącej. Rozejście na miejsca startowe (bazy). Przeciętnie zajmuje to od 30 do 45 minut, w zależności od wielkości danej grupy.

Koszt:

55zł/osoba – 200 kulek, mundur moro, maska, marker, pobyt średnio zajmuje 2 godziny

95zł/osoba – 500 kulek, mundur moro, maska, marker, pobyt średnio zajmuje 3-4 godziny

70zł – pakiet 500 kulek poza pakietem

Minimalnie 10 osób, od 16 lat. Rezerwacje przyjmujemy wyłącznie telefonicznie. Udostępnienie miejsca na ognisko do 2 godzin, 5zł od osoby uczestniczącej w rozgrywkach i 10zł pozostali. Wyłączność miejsca na imprezę zamkniętą podlega indywidualnej wycenie. Możemy dojechać we wskazane miejsce po otrzymaniu zapłaty z góry. Podpisaniu oświadczenia o wzięciu pełnej odpowiedzialności organizatora grupy za ewentualne wypadki i szkody, poświadczeniu o otrzymaniu zgody na organizację rozgrywek paintballowych w danym miejscu i jego oznaczeniu np. taśmą ostrzegawczą.

Od początku rozpoczęcia działalności w Ostrowcu, organizowaliśmy u siebie spotkania firmowe, wieczory kawalerskie i panieńskie, ogniska rodzinne, pikniki klubowe, turnieje paintballowe.