Choć nasza działalność zaczęła się w 2007, mając w ofercie wyłącznie paintball, to rozbudowujemy naszą ofertę co jakiś czas. Obecnie skupiamy się głównie na atrakcjach odbywających się na zewnątrz. Najbliżej mają do nas osoby z Ostrowca Świętokrzyskiego, choć Starachowice, Opatów czy Kielce też nie są daleko.

Czym jest paintball dla młodzieży? Właściwie, na jakiej zasadzie to działa? Pomijając sprzęt, nie różni się niczym innym. Marker nazywa się Cobra i pod taką nazwą roboczą tą atrakcję przyjęliśmy. Jak w tradycyjnym paintballu, markery napędzane są powietrzem z butli jednak jest sporo lżejsza. Kulki są połowę mniejsze, dzięki temu trafienie nie kojarzy się z nieprzyjemnościami. Celność jest delikatnie lepsza od Tippmannów, natomiast zasięg wciąż pozostaje w granicach 30/35 metrów.

Wstępny opis rozgrywek paintballowych:
Przyjazd na wyznaczoną godzinę. Podpisanie oświadczenie i listy porządkowej. Przebranie w kombinezony, podział grupy na dwie drużyny. Odprawa z zasad rozgrywek i obsługi sprzętu paintballowego. Przestrzelanie przy osobie prowadzącej. Rozejście na miejsca startowe (bazy). Przeciętnie zajmuje to od 30 do 45 minut, w zależności od wielkości danej grupy.

Koszt:

50zł/osoba – 200 kulek, mundur moro, maska, marker, pobyt średnio zajmuje 2 godziny

90zł/osoba – 500 kulek, mundur moro, maska, marker, pobyt średnio zajmuje 3 godziny

70zł – pakiet 500 kulek poza pakietem

Minimalnie 10 osób, od 11/12 lat. Rezerwacje przyjmujemy wyłącznie telefonicznie. Po rozgrywkach można zostać na ognisko dopłacając 5zł/osoba, oczywiście prowiant we własnym zakresie.

Jest to wyśmienite uatrakcyjnienie przyjęć urodzinowych.