Końcem 2014 roku zakupiliśmy sprzęt przeznaczony dla najmłodszych uczestników, z przeznaczaniem dla dzieci od 8/9 roku życia. Od tego czasu, najczęściej, organizują u nas urodziny grupy z Ostrowca Świętokrzyskiego, Sienna, Ćmielowa, Bałtowa czy Opatowa.

Czym się rożni sprzęt dla dzieci od pozostałych? Markery firmy JT, to wersja pompki, po strzale należy przeładować, identycznie jak shotgun. W magazynku mieści zaledwie 16 kulek. Kulki są połowę mniejsze, dzięki temu trafienie nie kojarzy się z nieprzyjemnościami. Zasięg zaledwie 10m, sprawia iż, rozgrywki są bardzo bezpieczne. Oczywiście maska na polu jest obowiązkiem.

Wstępny opis rozgrywek paintballowych:
Przyjazd na wyznaczoną godzinę. Podział grupy na dwie drużyny. Odprawa z zasad rozgrywek i obsługi sprzętu paintballowego. Przestrzelanie przy osobie prowadzącej. Rozejście na miejsca startowe (bazy). Przeciętnie runda zajmuje od 30 do 45 minut, w zależności od wielkości danej grupy.

Koszt:

35zł/osoba – 150 kulek, maska, marker, pobyt średnio zajmuje 2 godziny.

Minimalnie 10 osób, od 8/9 lat. Rezerwacje przyjmujemy wyłącznie telefonicznie. W przypadku rozgrywek dla dzieci jest jedna przerwa na ognisko (bez dopłat), oczywiście prowiant we własnym zakresie.