Atrakcje

Witamy na stronie STREFA 21. Już dziś pozwól się porwać w wir rozrywki w okolicach Ostrowca Świętokrzyskiego. Chcesz sprawdzić czym jest paintball, a może poszaleć quadem? Może masz ochotę na niecodzienną imprezę w gronie znajomych albo niezapomniany wieczór kawalerski?

 • Quad

  Quady

  Oddaj się szaleństwu na terenowych czterokołowcach. Organizujemy rajdy terenowe quadami. Do dyspozycji naszych klientów mamy wspaniałe czerwone quady Kymco.

  więcej informacji
 • Buggy

  Buggy

  Czarne rury, siatka zamiast dachu, wszystkie instalacje na wierzchu – to odlotowy wygląd naszych madmaxów. A jazda? O tym należy przekonać się osobiście. Na pewno długo zostanie w pamięci.

  więcej informacji
 • Paintball

  Paintball

  Rozgrywki paintballowe w gronie przyjaciół lub znajomych to wiele emocji, adrenaliny i dużo tematów do rozmów „na potem”. Mimo fizycznego zmęczenia, przynoszą super relaks i oderwanie się od codzienności.

  więcej informacji
 • Łucznictwo

  Łucznictwo

  Poczuj się jako Robin Hood! Na naszej strzelnicy mamy każdy rodzaj łuku - od klasycznego przez refleksyjny po bloczkowy. Posiadamy także specjalne łuki dla dzieci. Super nowość: łuk paintballowy!

  więcej informacji
 • Strzelnica

  Strzelnica

  Strzelanie z wiatrówek ćwiczy nie tylko oko, ale również spokój ducha oraz nasze szare komórki. Karabinki PCP, rewolwery, wiatrówki naciągane sprężyną – każdy znajdzie coś dla siebie.

  więcej informacji
 • Broń miotana

  Broń miotana

  Spróbuj swoich sił w rzucie prawdziwą włócznią lub tomahawkiem, a także nożami do rzucania i gwiazdkami ninja - shurikenami.

  więcej informacji