To najbardziej popularna atrakcja imprez intergacyjnych i team buildingowych. Łączy w sobie elementy gier strategicznych, manewrów wojskowych i podchodów. Rozwija zręczność, szybkość, zdecydowanie, zdolność strategicznego myślenia , usprawnia komunikację, współdziałanie i zgranie zespołu.

Paintball polega na strzelaniu żelatynowymi kulkami wypełnionymi farbą z markerów (karabinków pneumatycznych) na przygotowanym do tego celu terenie leśnym, zabudowanym lub na polu z dmuchanymi przeszkodami.

Każdy zawodnik wyposażony jest w kombinezon moro, maskę, marker oraz kulki – „amunicję”. Uczestnicy, podzieleni na zespoły, rozgrywają wybrane przez siebie scenariusze. Podczas rozgrywek wykorzystujemy często środki pozoracji pola walki: świece dymne i granaty paintballowe.

Każdorazowo, przed rozpoczęciem rozgrywek uczestnicy zapoznawani są z zasadami bezpieczeństwa i regulaminem pola paintballowego.

Podane poniżej ceny zawierają wypożyczenie maski, gaz niezbędny do strzelania. Po uprzednim zamówieniu istnieje możliwość dokupienia większej ilości kulek w atrakcyjnych cenach. Zapoznaj się także z listą często zadawanych pytań.

Specjalnie przygotowane pole paintballowe w Strefie 21 mieści się przy Ostrowcu Świętokrzyskim, miejscowość Świrna. Około 3km od Galerii Ostrowiec.

Żeby zobaczyć nasz teren możesz umówić się z nami telefonicznie. Ewentualnie, można sprawdzić galerię paintballową oraz zaplecze jakie mamy dla Was.

Jeśli posiadasz swój teren, lub masz pozwolenie właściciela możemy dojechać do Was.

Poniżej lista miejsc, w których już byliśmy:

  1. Ruda Kościelna, Ćmielów, Bałtów i okolice (20km – 20 minut)
  2. Skarżysko-Kamienna (50km – 45 minut)
  3. Busko-Zdrój (90km -1 godzina 15 minut)
  4. Starachowice i zalew Brody (25km – 15 minut)
  5. Opatów (20k – 15 minut)
  6. Kielce (60km – 1 godzina)
  7. Sandomierz (45km – 45 minut)
  8. Radom (60km – 1 godzina)
200+ 350+ 500+
Marker Opus 0.5″ Opus 0.5″ Opus 0.5″
Mundur i maska tak tak tak
Kulki 200 sztuk 350 sztuk 500 sztuk
Czas pobytu około 1h około 1,5h około 2h
Cena 70 zł 100zł 120zł


Koszt rezerwacji danego terminu i godziny to 300zł lub więcej, w zależności od liczby osób. Rozgrywki prowadzimy niezależnie od warunków pogodowych. Opłata wlicza się w całość rozliczenia pakietów. Grupy nie są łączone, by zachować należyte bezpieczeństwo dotyczące Covid-19.