Paintball

To najbardziej popularna atrakcja imprez intergacyjnych i team buildingowych. Łączy w sobie elementy gier strategicznych, manewrów wojskowych i podchodów. Rozwija zręczność, szybkość, zdecydowanie, zdolność strategicznego myślenia , usprawnia komunikację, współdziałanie i zgranie zespołu.

Paintball polega na strzelaniu żelatynowymi kulkami wypełnionymi farbą z markerów (karabinków pneumatycznych) na przygotowanym do tego celu terenie leśnym, zabudowanym lub na polu z dmuchanymi przeszkodami.

Każdy zawodnik wyposażony jest w kombinezon moro, maskę, marker oraz kulki – „amunicję”. Uczestnicy, podzieleni na zespoły, rozgrywają  wybrane przez siebie scenariusze. Podczas rozgrywek wykorzystujemy często środki pozoracji pola walki: świece dymne i granaty paintballowe.

 

Każdorazowo, przed rozpoczęciem rozgrywek uczestnicy zapoznawani są z zasadami bezpieczeństwa i regulaminem pola paintballowego.

Podane poniżej ceny zawierają wypożyczenie maski, gaz niezbędny do strzelania. Po uprzednim zamówieniu istnieje możliwość dokupienia większej ilości kulek w atrakcyjnych cenach. Zapoznaj się także z listą często zadawanych pytań.

Specjalnie przygotowane pole paintballowe w Strefie 21 mieści się przy Ostrowcu Świętokrzyskim, miejscowość Świrna. Około 3km od Galerii Ostrowiec.

Żeby zobaczyć nasz teren możesz umówić się z nami telefonicznie. Ewentualnie, można sprawdzić galerię paintballową oraz zaplecze jakie mamy dla Was.

Jeśli posiadasz swój teren, lub masz pozwolenie właściciela możemy dojechać do Was.

Poniżej lista miejsc, w których już byliśmy:

  1. Ruda Kościelna, Ćmielów, Bałtów i okolice (20km – 20 minut)
  2. Skarżysko-Kamienna (50km – 45 minut)
  3. Busko-Zdrój (90km -1 godzina 15 minut)
  4. Starachowice i zalew Brody (25km – 15 minut)
  5. Opatów (20k – 15 minut)
  6. Kielce (60km – 1 godzina)
  7. Sandomierz (45km – 45 minut)
  8. Radom (60km – 1 godzina)

Ile to kosztuje?

Sprawdź nasze atrakcyjne ceny

Paintball Mini Standard Premium
Marker Tippmann 98 Tippmann 98 Tippmann 98
Mundur TAK TAK TAK
Kulki 200 sztuk 500 sztuk 1000 sztuk
Cena 55PLN 95PLN
oszczędzasz 30%
165PLN
oszczędzasz 40%