Quady

Quady  (ATV) to lekkie czterokołowe pojazdy terenowe, zdobywające coraz większą rzeszę fanów i miłośników. Tajemnica rosnącej popularności tkwi w możliwościach tych pojazdów – quad wjedzie wszędzie tam gdzie inne pojazdy nie dają sobie rady. Świetnie spisuje się w trudnym i mało dostępnym terenie, na górkach, wąwozach, duktach, bezdrożach. Dlatego daje jeżdżącym nieograniczone poczucie swobody i wolności, możliwość aktywnego wypoczynku i relaksu oraz gwarancję niezapomnianych wrażeń.

Obecnie posiadamy 2 quady marki Kymco o pojemnośći 150cm3 (automat). Moc silnika jest wystarczająca dla osób zaczynających przygodę z tymi maszynami. Wyprawy organizujemy w zróżnicowanym terenie: na początek drogi szutrowe i asfaltowe dla oswojenia się z prowadzeniem, później korzystamy z okolicznych wąwozów.

Bezpieczeństwo

  • do jazdy quadami wymagane jest prawo jazdy kategorii B
  • wszystkim udzielamy odpowiedniego instruktażu przed rozpoczęciem jazdy
  • każdy uczestnik dostaje kask i google

Co jeszcze warto wiedzieć?

  • warto ubrać się w coś, co łatwo będzie uprać 🙂 na życzenie możemy wypożyczyć także kombinezon ochronny

Nasza baza mieści się w Ostrowcu Świętokrzyskim. Na życzenie możemy dowieźć sprzęt do miejsc takich jak Bałtów, Starachowice, Skarżysko-Kamienna, Kielce, Sandomierz, Nowa Słupia – należy posiadać pozwolenie właściciela terenu, po którym będziemy jeździć.

Ile to kosztuje?

Sprawdź nasze atrakcyjne ceny

80PLN
za godzinę jazdy małym quadem (dla dzieci)
90PLN
za godzinę jazdy dużym quadem
(dla dorosłych)
100PLN
za godzinę jazdy buggy
2-osobowym