Strzelectwo pneumatyczne

Karabinki pneumatyczne (PCP – Pre Charged Pneumatics) to najbardziej zaawansowane technologicznie wiatrówki napędzane sprężonym powietrzem. Cechują się wysoką celnością (nawet do 100m), brakiem odrzutu, wytrzymałością. Posługiwanie się nimi to czysta przyjemność strzelania, która zadowoli każdego miłośnika wiatrówek.

Można również  postrzelać z wiatrówek konstrukcyjnie prostszych np. naciąganą za pomocą sprężyny czy też krótkim rewolwerem.

Konkurencje strzeleckie są często jednym z elementów scenariusza imprezy integracyjnej , ale występują także jako samodzielna atrakcja w postaci turnieju strzeleckiego.

Strzelanie z AEG (Air Electric Gun)

Inaczej elektryczny ASG. Strzelanie do tarczy repliką G36C do złudzenia przypominającą oryginał. Dynamiczna strzelnica lub czteroosobowe pojedynki. Prawie jak GROM.

Strzelnica paintballowa

Strzelanie do celu przy użyciu prawdziwych markerów paintballowych. Używamy gumowych kulek wielokrotnego użytku, dzięki czemu nikt się nie ubrudzi. W namiocie 7- lub 14-metrowym można także urządzać pojedynki jeden-na-jeden.

Strzelnica paintballowa przy użyciu kulek z farbą

Szczególnie lubiana przez młodsze dzieci. Sprawia wiele frajdy. Stosujemy tutaj tarcze drewniane z kilkoma klapkami.

Oferta specjalna: strzelanie ostre

Na specjalne zamówienie możemy zorganizować strzelanie z broni ostrej, w tym pistoletów Glock, strzelby Mosberg oraz karabinków AK / Beryl. Prosimy o bezpośredni kontakt w razie zainteresowania.