Dmuchańce, hopsańce, skakańce, urządzenia dmuchane, zamki dmuchane, urządzenia rekreacyjne… oraz wiele innych nazw. Odpowiednie urządzenia w każdym mieście i wsi, podczas imprez plenerowych.

Czym dysponujemy?

Zjeżdżalnia.

Główna i największa atrakcja w naszej ofercie. Polskiej produkcji z wysokiej jakości materiałów, dmuchaniec o wymiarach 11m długości, 6m szerokości i 6m wysokości.

317-IMG_1736217-IMG_4564

 

 

 

 

Suchy basen z kulkami, lub zamek do skakania.

Urządzenie dedykowane dla najmłodszych uczestników. Duża ilość kulek, siatki zabezpieczające, wszyty materiał zacieniający basen sprawia sporo frajdy młodym pociechom, w bezpiecznych warunkach. Niewielkie rozmiary (3.5m na 3.5m) pozwalają rozłożyć basen w dowolnym, równym, miejscu.

307-IMG_1532219-IMG_4615

 

 

 

 

 

Trampolina.

Opis jest prawdopodobnie zbędny. Poskakać można na „zaledwie” 4,3m średnicy, cenionej, na rynku rozrywki, trampolinie firmy Berg.

254-IMG_5522224-IMG_4639

 

 

 

 

 

Do jakich eventów przeznaczone są wyżej wymienione rzeczy?

Pikniki, festyny, koncerty, imprezy firmowe lub sportowe, dni miast, rocznice, otwarcie marketów i galerii, komunie, wesela, urodziny, dożynki, imieniny, eventy tematyczne.

Gdzie możemy dojechać? W każde miejsce wskazane przez Klienta, jeśli znajdzie się odpowiednie miejsce dla zjeżdżalni, suchego basenu lub trampoliny.

Co roku przedłużamy dokumenty techniczno-ruchowe (atesty) w SRTUR. Dmuchańce oraz trampolina zostały zakupione nowe w 2013 roku.

Byliśmy już w Ostrowcu Świętokrzyskim, Ćmielowie, Opatowie, Starachowicach, Ożarowie, Kunowie, Skarżysku-Kamiennej, Busku-Zdrój, Kielcach i w Warszawie.

Chcesz, a nie wiesz gdzie? Mamy przygotowane kameralne miejsce w Świrnie, do takich imprez.