Quady i buggy na sprzedaż.

Ogłoszenie 😉

W związku ze zmianą oferty, quady i buggy wystawione są na sprzedaż.

BUGGY dwie sztuki

QUAD dwie sztuki

Info telefonicznie.

Aktualna oferta – Strefa 21.

Witajcie.

Mając mała wiedzę z zakresu edycji stron internetowych wrzucamy do news-ów naszą aktualną ofertę. Atrakcje nie są w pełni zgodne z tym co jest na naszej stronie.

Najszybszym i pewnym źródłem informacji o Nas jest fanpage Strefa 21. Zachęcamy do polubienia 🙂

Zaczynając od naszego miejsca. Pod Ostrowcem Świętokrzyskim możemy udostępnić miejsce na Wasze imprezy. Duża altanka, miejsce na ognisko (drewno pod ręką,  widelce do kiełbasek, prowiant we własnym zakresie), wyznaczone miejsce parkingowe, cisza i spokój. Wszystkich, którzy nie byli u nas, zachęcamy do wizji lokalnej.

Obecny cennik naszych usług:

  • Paintball – opis zbędny? Przebranie uczestników, zapoznanie z polem i szkolenie z zasad zajmuje przeciętnie 40 minut. Szkolenie przeprowadzamy za każdym razem, choćbyśmy obsługiwali tą samą grupę 5 razy.

55 zł/osoba – 200 kulek, maska, marker, mundur (średni czas rozgrywek – 2-3 godziny)

80 zł zł/osoba – 500 kulek, maska, marker, mundur (średni czas rozgrywek – 3-4 godziny)

60 zł – 500 kulek poza pakietem

Paintball, pakiet szkolny, minimum 18 osób, od poniedziałku do piątku – prosimy o kontakt telefoniczny.

  • Paintball dla dzieci – specjalne karabinki o niedużym kalibrze i małej prędkości wylotowej pozwolą na udział już 8-letnich dzieci.

Od poniedziałku do piątku – 30 zł/osoba – 150 kulek, karabinek, maska

Sobota, niedziela, święta i dni ustawowo wolne – 35 zł/osoba – 150 kulek, karabinek, maska

60 zł – 500 kulek poza pakietem

  • Quady – rajd dla dwóch osób, prowadzony przez „przewodnika” w okolicy Ostrowca Św., zaczynając od dróg szutrowych i asfaltowych kończąc na zjazdach i podjazdach w wąwozach.

200 zł/godzina/2 quady

  • Dmuchańce, podstawowe atrakcje na pikniki, imprezy masowe, komunie, urodziny.

Zjeżdżalnia – podstawowa atrakcja na pikniki i festyny, o wymiarach 10x6m u podstawy i 5-5,5m wysokości.

Suchy basen z kulkami – atrakcja dla najmłodszych uczestników o wymiarach 3,5mx3,5m.

Trampolina – o średnicy 4m i maksymalnym obciążeniu do 160kg.

Cena powyższych trzech atrakcji jest uzależniona od czasu wynajmu i miejsca do którego mamy dojechać. Minimalny czas wynajmu to 3 godziny.  Koszt to 120-100zł/godzina/1 atrakcja.

  • Mini przenośne pole paintballowe, minimalny wiek uczestników 10-11 lat, czas wynajmu od 4-5 godzin, dowóz w dowolne miejsce w Polsce.

Atrakcję rozkładamy 2 do 3 godzin w zależności od wybranego miejsca. Prosimy o kontakt telefoniczny.

  • Stanowiska strzeleckie i podobne:

Wiatrówki PCP – stanowisko stacjonarne i przenośne (jeśli pozwala ukształtowanie terenu), do dyspozycji dwie wiatrówki Air Arms S400 Classic oraz Walther Dominator.

100 zł/godzina

Stanowisko strzeleckie replik ASG – do wyboru karabinek szturmowy, strzelba, pistolet.

100zł/godzina

Stanowisko łucznicze – stanowisko stacjonarne i przenośne, dla młodszych uczestników łuk bloczkowy i tradycyjny, dla starszych łuk refleksyjny oraz angielski.

100 zł/godzina

Broń miotana – stanowisko stacjonarne i przenośne, do dyspozycji 3 krótkie włócznie i 3 toporki

100 zł/godzina

Minimalny czas wynajmu powyższych trzech atrakcji to 3 godziny.

  • Rajdy terenowe, ogniska – organizacja w naszej okolicy, prowadzone ciekawymi i urozmaiconymi trasami. Możemy zaplanować zadania i atrakcje w trakcie przemarszu.

Wycena indywidualna.

Zapraszamy do naszej galerii, są tam aktualne zdjęcia z naszych imprez.

Pod Ostrowcem, w naszym miejscu organizowaliśmy do tej pory: gry paintballowe dla dorosłych i dzieci, rajd quadami (dla 2 osób), zamknięte pikniki (dla firm, instytucji, klubów, osób prywatnych) z wykorzystanie naszych urządzeń rekreacyjnych, wieczory panieńskie i kawalerskie, urodziny i poprawiny, imprezy integracyjne, questingi, udostępnialiśmy miejsce na ognisko dla szkoły.

W razie pytań, prosimy o kontakt telefoniczny: 606-212-874

Paintball Last Minute!

Oferta Last Minute Paintball w Strefie !!!
Krótko, zwięźle i na temat:
Z okazji zakończenia roku szkolnego zniżka na paintball o 10zł, w związku z czym, w Tanią Sobotę (27.06.2015) ceny pakietów wyniosą:

45zł/osoba – 200 kulek, kombinezon, sprzęt do gry
70zł/osoba – 500 kulek, kombinezon, sprzęt do gry

Zainteresowany? Zgłoszenia wyłącznie pod numerem telefonu: 606-212-874.
Nie czekaj, nie zwlekaj, nie myśl, Korzystaj!

147-Pb 004

Walentynkowe bony w ofercie.

walentynki

 

Myślisz co dać na Walentynki? Wszystkie pomysły już wykorzystane? Chcesz czegoś innego dla swojej drugiej połowy? Specjalnie z tej okazji w naszej ofercie: Walentynkowe bony upominkowe. Paintball we dwoje, rajd quadami, zakończone ogniskiem tylko dla Was. Nie masz pomysłu? Skontaktuj się z nami, pogadaj, zapytaj, może pomożemy 🙂

Bony do wykorzystania do końca 2015 roku. Okolice Ostrowca Świętokrzyskiego.
Więcej informacji:
https://www.facebook.com/Strefa21
www.strefa21.pl
tel.: 606-212-874

Promocja!!! Paintball na pierwszy weekend.

Promocja!!!

Tylko 3 i 4 stycznia 2015 roku (tak, ten nadchodzący). Obniżamy ceny pakietu paintballowego na 45zł i 70zł. Jak zawsze cena obejmuje: marker, maskę,mundur, odpowiedni komplet kulek. My grę prowadzimy, robimy zdjęcia, przy zebranej grupie około 20 osób – dorzucamy ekran dymny. Po grze rozpalamy ognisko, dajemy widelce do kiełbasek, reszta po Waszej stronie . Jesteście zainteresowani?
Informacje przez:
Fanpage Strefa 21
telefon: 606-212-874
formularz na: www.strefa21.pl
Oferta przeznaczona dla klientów indywidualnych.

233-IMG_4881

Paintballowy turniej dla dzieci na start!

Wprowadzając nową atrakcję (paintball dla dzieci) nie myśleliśmy o turnieju. Zamysł wprowadzony jedną myślą. Turniej dla dzieci 😉 Speedballowa wersja miała „wzięcie” u młodych zawodników. Najmłodsi uczestnicy mieli zaledwie 8 lat, a najstarszy 15. Startując z 32 zawodnikami, graliśmy 1vs1, parując pojedynki wiekowo. Przez dwie godziny nieustającej gry, wyłoniliśmy zwycięzców w kategoriach wiekowych. Od godziny 17., po zakończeniu turnieju, osoby chętne, wyczekując w kolejce mogły spróbować swoich sił bezpłatnie.

Podsumowanie: idealne rozwiązanie dla dzieci od 8 do 14-15 lat. Zapewniając duża dawkę adrenaliny dzieci przeżyły niezapomniany dzień, podczas kolejnego weekendu wakacyjnego. Najprawdopodobniej będzie to najbardziej wyjątkowa atrakcja na urodziny dla młodszych, w dość ograniczonym atrakcjami Ostrowcu…

Więc, posiadamy w ofercie nowe atrakcje: paintball dla dzieci  na naszym polu w Świrnie oraz speedball-owy turniej dla dzieci, który można organizować podczas festynów, pikników i z każdej dowolnie wybranej przez Państwa okazji!!!

Parę zdjęć poniżej:

IMG_3192

IMG_3205

IMG_3206

IMG_3207

IMG_3197

IMG_3202

IMG_3203

IMG_3204

IMG_3199

IMG_3195

Paintball – już od ~10 lat!!!

Wprowadzamy nowość do oferty!

Obniżamy wiek uczestników do około 8~10 lat!

Wkrótce więcej informacji, ceny, zdjęcia i film z pierwszych testów.

z200 shotgun

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zostań

Zjeżdżalnia – nasza atrakcja od środka.

Wszyscy wiemy jak wygląda z zewnątrz. Jaka jest kolorowa, malunki tygrysa i tym podobne. Mało kto z Was wie co kryje środek… a jest dużo ciekawszy 😉

CAM00238 CAM00239 CAM00240 CAM00241 CAM00242

Wysokość do półki, od podłogi to jedyne ~4 metry 😉
CAM00243

Szpiegowskie drony w paintballu

Firma Parrot od dłuższego czasu oferuje dość ciekawy produkt AR.Drone 2.0, który w najnowszych edycjach pomalowanych w kolory camo zaczął przypominać wojskowe wynalazki szpiegowskie, a jednocześnie jest na tyle tani, że można go zastosować do paintballa. Wyobraź sobie, że przy pomocy takiego drone’a można zrobić rozpoznanie pola gry zanim dojdzie do kontaktu z przeciwnikiem. Dzięki transmisji wideo HD i komunikacji chociażby przez proste walkie-talkie sprawny operator pozostając na tyłach mógłby na bieżąco koordynować cały zespół. Sterowanie jest banalnie proste, odbywa się przy pomocy telefonu komórkowego. Pewnym ograniczeniem może być trochę ograniczony zasięg, ale drone jest na tyle sprytny, że w przypadku braku zasięgu wróci samodzielnie na miejsce startu, które zapamiętał sobie dzięki wbudowanemu GPS-owi. Zobaczcie jak to wygląda na filmiku:

Zagadka – nocny paintball?

Czy wiesz co za projekt przedstawia zdjęcie? W ciągu miesiąca albo dwóch pojawi się więcej informacji na temat nowego rodzaju rozgrywek. Zostańcie z nami.

IMG_0534

Paintball w formie jakiej jeszcze nie znaliście. Jeszcze więcej adrenaliny…!