Współpracujemy z wymienionymi poniżej firmami w celu zaoferowania naszym gościom noclegów w okolicach miejsca organizacji imprezy. Możemy załatwić za Ciebie formalności związane z rezerwacjami tych usług dodatkowych.

Hotel Accademia

Dwukrotny laureat „Złotego Klucza” – najwyższego ogólnopolskiego wyróżnienia na najgościnniejszy hotel w Polsce. Komfortowa baza konferencyjna w centrum Ostrowca Świętokrzyskiego, cztery wielofunkcyjne sale pozwalające na organizację różnorodnych imprez szkoleniowych, bankietów. Sala restauracyjna przystosowana do organizacji konferencji, szkoleń, imprez integracyjnych i dużych imprez okolicznościowych.

Adres: Ostrowiec Świętokrzyski, al. 3 Maja 13, www.hotelaccademia.pl

Hotel Red

Oferuje gościom komfortowe warunki pracy i wypoczynku. W hotelu znajduje się restauracja, duża sala przeznaczona do organizacji konferencji, imprez okolicznościowych oraz mniejsza sala przeznaczona do organizacji spotkań biznesowych i prywatnych. W hotelu mieści się także Business Room czyli komfortowe biuro do pracy.

Adres: Ostrowiec Świętokrzyski, Kuźnia 75, www.hotelred.pl

Pałac Tarnowskich

Gwarantuje wysoki standard usług i profesjonalną obsługę. Do dyspozycji 2 apartamenty, pokoje 1,2 i 4 – osobowe. Każdy pokój posiada komfortowy węzeł sanitarny. Sala konferencyjna wyposażona w sprzęt multimedialny i stały dostęp do Internetu, stanowiąca doskonałe miejsce do szkoleń i konferencji.

Adres: Ostrowiec Świętokrzyski, Kuźnia 54, palac.tara.kielce.pl

„Zajazd pod Różą”

Nowoczesny, komfortowy hotel, położony w zacisznej okolicy otoczonej lasami na obrzeżach miasta Ostrowca Św. Hotel organizuje konferencje, bankiety, wesela inne imprezy okolicznościowe.

Adres: Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Bałtowska 289, www.primex.neostrada.pl